Firmy - Rolnictwo i żywność - województwo opolskie

Ulepsz swoje wyszukiwanie:
Odkryj nasze Sprawdzone Czołowe Firmy

OVIGOR SP. Z O.O.

PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNE AGRO-FERM SP. Z O.O.

Grupa Azoty Prorem Sp. z o.o.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI OGRODNICZEJ OWOC SP. Z O.O.

EWA TERLIKOWSKA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE, HANDLOWE I USŁUGOWE WALIDROGI

GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNO-USŁUGOWE KOM-ROL SP. Z O.O.

GASTROMER - WIESŁAW WILHELM

GOSPODARSTWO ROLNE BIECHÓW SP. Z O.O.

GRASDORF-KOŁA POLSKA SP. Z O.O.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE TABO - 2 TADEUSZ JANICKI I SPÓŁKA SP. J.

HTECH PL SP. Z O.O.

PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-PRODUKCYJNE ZK-REM SP. Z O.O.

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE WODNIK ANDRZEJ AUGUSTYN, ANDRZEJ SZABLOWSKI SP. J.

EXITOS SP. Z O.O.

Agro As Sp. j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Uslugowe. Z. Bednarski & A. Sajdutka

ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA W LIKWIDACJI

HURTOWNIA SPOŻYWCZA ALA ALINA PRZYBYŁEK - BARTOSZ PRZYBYŁEK SP. J.

BIOCHEM S. JABŁOŃSKI, D. CZYŻ SP. J.

FABRYKA SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH BESEL SPÓŁKA AKCYJNA

PPUH FRUKT KA-MA SP. J. RYSZARD MACZUGA - RAFAŁ KACZOR

PPUH PIOGRO SP. Z O.O.

Beipol Sp. z o.o.

GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA

ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA WE WŁODZIENINIE

SPÓŁDZIELCZE GOSPODARSTWO RODZINNE

ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA W CHRÓŚCIELOWIE

Głogówek Sp. z o.o. Ośrodek Hodowli Zarodowej

ANNA KONOWALCZUK-ŻOŁUD AGROFLORA ZIELONY OŁÓWEK

SPÓŁDZIELNIA USŁUG ROLNICZYCH W GŁOGÓWKU W LIKWIDACJI

ZAKŁAD PRZEMYSŁU CUKIERNICZEGO PIAST SP. Z O.O.

KATOLIK SP. Z O.O.

ARGENTA POLSKA SP. Z O.O.

HELIXIA SP. J. A. MINOSSORA I WSPÓLNICY

PHU AGROPOL SP. Z O.O.

PHU MAKS SP. Z O.O.

FLORA SP. Z O.O.

DOM SP. Z O.O.

HDT - POLSKA SP. Z O.O.

ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA W REGULICACH

NORDIS SA

ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA

FIRMA HANDLOWA MAT-KOR B.K. KORECCY SP. J.

FAMUR FAMAK SA

Grene Sp. z o.o. Oddział Opole

SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W OPOLU

BLATTIN POLSKA SP. Z O.O.

LUTZ POLSKA SP. Z O.O.

TRIDEX K. OLSZAŃSKI, A. PŁUSKA, J. WEŁK, J. WIECZOREK SP. J.

ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA W RUSOCINIE

Gea Technika Cieplna Sp. z o.o.

WYTWÓRNIA LODÓW I GARMAŻERII MROŻONEJ LODGAR ANTONI DOBRUK

PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNE KŁOS SP. Z O.O.

MASZYNY ROLNICZE SUCHY SP. J.

BRADAS ADAM I JAN TYRAŁA SP. J.

MŁYN DALACHÓW GRAŻYNA I STEFAN KURCZAKOWSCY SP. J.

PPUH BUDREM-BIS SP. Z O.O.

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA

AQUABORO SP. Z O.O.

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE ARES A. DOMBEK SP. Z O.O.

PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNE GOWROL SP. Z O.O.

PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNE KOST-ROL SP. Z O.O.

ZOTT POLSKA SP. Z O.O.

GNIOTPOL SP. Z O.O. ZAKŁAD KURZNIE

BORT-WIMAR SP. J.

ELEKTRO-SERWIS PAWEŁ SEBASTIAN ARTUR OCHENTEL SP. J.

ASPERGIS SP. Z O.O.

SZKÓŁKA BLUMKOWSKY SZAFORZ TURSKI SP. J.

FARMER MYŚLIWY I FALKOWSKI SP. J.

GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE DRO-DEAL SP. Z O.O.

DUO SP. Z O.O.

ZAKŁAD PRODUKCJI NARZĘDZI BESEL-FORMIT SP. Z O.O.

RAJPOL PIOTR ANTKOWIAK, DAMIAN SZIRCH SP. J.

Wakro Sp. z o.o.

GOSPODARSTWO ROLNE KALINÓW SP. Z O.O.

APC-BACK EUROP POLSKA Sp. z o.o. Sp.k.

Agromet Pilmet Sp. z o.o.

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE HOLPONA SP. Z O.O.

PRZEDSIĘBIORSTWO TECHNICZNEJ OBSŁUGI PRZEMYSŁU OPOLREM SP. Z O.O.

GRUPA PRODUCENTÓW ROLNYCH GROD-ROL SP. Z O.O.

WORLDPOL SP. Z O.O.

Powrót do góry strony