Fllexiable torby na karmę dla psów i kotówGRANITOL akciová společnost

Produkt

Fllexiable torby na karmę dla psów i kotów
  • Fllexiable torby na karmę dla psów i kotów
Flexibilní pytle na krmiva pro psy a kočky z laminovaných folií LAMIBAG®se používají jako flexibilní obal splňující náročné požadavky na bariérové vlastnosti, vzhled a funkčnost obalu.

Flexibilní pytle LAMIBAG®jsou primárně určeny k balení suchých krmiv pro segment PET FOOD. Vykazují vysokou mechanick

Opis Produkt

Flexibilní pytle na krmiva pro psy a kočky z laminovaných folií  LAMIBAG® se používají jako flexibilní obal splňující náročné požadavky na bariérové vlastnosti, vzhled a funkčnost obalu.

Flexibilní pytle  LAMIBAG® jsou primárně určeny k balení suchých krmiv pro segment PET FOOD. Vykazují vysokou mechanickou pevnost, robustnost a odolnost vůči vnějším vlivům. Jsou opatřeny nejmodernějšími prvky, které zaručují efektivní a komfortní spotřebitelské užívání.
Dále jsou pytle určeny k balení a ochraně potravin, substrátů, krmiv, chemikálií, všeobecně především suchých, dehydrovaných směsí v závislosti na složení jednotlivých vrstev laminátu, ze kterého jsou pytle vyrobeny.

K výrobě pytlů  LAMIBAG® se používá vícevrstvý materiál LAMITEN®, který v závislosti na počtu kombinovaných materiálů může být většinou “duplex“ nebo “triplex“. V tomto laminátu jsou technologií laminace kombinovány různé materiály typu PE, BOPP, PET, kdy každý materiál v laminátu zastává svou specifickou funkci.

Výroba flexibilních pytlů  LAMIBAG® je zakázková dle specifických požadavků zákazníka.
Více informací o flexibilních pytlech na krmiva pro psy a kočky naleznete na www.granitol.cz

Cena Produkt

Cena nie została wskazana

Ask for a quote

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
*Pola obowiązkowe

12   - ilość kart produktów